Hakkımızda

Şirketimiz 1997 yılında halen Yönetim Kurulu Başkanı olan Kutluhan Çelik tarafından elektrik kontrol panoları üretimi amacıyla kurulmuştur.

Üretimimiz hali hazırda Bursa, Çalı Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikamızda devam etmektedir.

Yıllık 13.500 adet elektrik panosu üretim kapasitesine sahip olan 3.000 m2 kapalı alana haiz tesisimizde 34 mavi yaka, 16 usta, 12 teknisyen, 3 mühendis ve 9 idari kadro olmak üzere toplam 74 kişi çalışmaktadır.

Organizasyonumuz dahilinde, dış ticaret faaliyetlerinin konsolidasyonunu sağlamak amacıyla kurduğumuz True-Va Dış Ticaret şirketi de halen Nilüfer, Bursa adresinde ithalat, ihracat ve transit ticaret faaliyetlerini sürdürmektedir. Aynı şekilde,  yurt dışı projelerimizde servis ve satış sonrası bakım hizmetleri vermek üzere Özbekistan Cumhuriyeti, Taşkent’te kurulan Tan-Han Intl Trade LLC firmasında ise proje bazında sözleşme yaptığımız alt taşeronlar hariç, 5 süpervizör, 1 teknik müdür ve 6 idari kadro olmak üzere toplam 12 kişi istihdam edilmektedir.

Şirketimiz 2006 yılından beri, Fransız Legrand firmasının dünyadaki tek yetkili üreticisi ve Premium Pano partneri olarak ve ayrıca Schneider firmasının da pano partneri olarak, faaliyetlerine ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Standardı altında devam etmekte ve TS EN 61439-1/2 standardındaki teknik özellikleri kısaca, kısa devre kesme kapasitesi 100 kA 6300 A akım dayanımı koruma sınıfı IP 55 Form4b olan XL3 400 ve XL3 4000 panolar üretilmektedir.

Tasarımlarını Autocad, Eplan, Zwcad gibi programlarla yaptığımız anahtar teslim projelerimiz, yüksek gerilimden, zayıf akıma kadar tüm ekipman ve işçiliğini tedarik ederek tamamlanmaktadır. Endüstriyel fabrika binaları, sağlık ve eğitim kuruluşları, iş ve alışveriş merkezleri, oteller, konut projeleri, spor kompleksleri ve otoparklar gibi alanlardan oluşan 2.500’in üzerinde yurt içi ve dışı proje tamamlanarak müşterilerimize teslim edilmiştir. Söz konusu referanslarımızdan bazıları aşağıdaki referans listelerinde takdim edilmektedir.

2012 yılından itibaren tekstil fabrikaları ile ilgili deneyim ve birikimleri yurt içi ve yurt dışı projelerde uygulamaya başlayarak anahtar teslim iplik fabrikaları, Boyahaneler,  Dokuma fabrikaları, Örme fabrikaları, Konfeksiyon fabrikaları kurulumunda  büyük aşamalar kaydederek, fabrikaların elektrik-mekanik olarak çalışır vaziyette montajları tamamlanarak teslim edilmiştir.